اردوی جهادی بسیج دانشجوی دانشجویان دانشکده پرستاری واحد گرمی که در تابستان سال 1395 جهت خدمت رسانی (علمی ، فرهنگی ، اجتماعی ، خدماتی) وکمک به مستمندان درامر تعمیر و ساخت محلهای مسکونی و اماکن مذهبی درمناطق صفر مرزی  کلید خورده بود درمورخه 95/09/23 از دانشجویان جهاد گر بسیجی طی مراسمی بااهداء لوح تقدیر و قدردانی گردید.

دراین مراسم که در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان و با حضور آقایان مهندس لطقی معاون فرماندار و سرهنگ مظفری نماینده محترم سپاه و جمعی ازاساتید و مربیان آموزشی برگزارشد دکتر علی جاوید زاده رئیس دانشکده پرستاری و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمی ضمن تقدیر از میهمانان و حاضرین درجلسه در جهت تشویق دانشجویان در امر جهادی و خداپسندانه گفت . امروز جهاد با نام بسیجی بودن و بسیجی بودن با دوری از هرگونه مقام و انتظار ستایش درکنارهم و کسانیکه بخواهد دراین گونه موارد گام بردارد باید خودرا یک بسیجی واقعی و بعد یک جهادگر و این دو درکنارهم میتواند به انسان معنویت نزدیکی بخدا داده و کارهای انجام داده شده را بکام دانشجوی بسیجی شیرین تر کند در پایان این مراسم با اهداء لوح از کلیه جهادگران بسیجی تجلیل شد.

جهت مشاهده تصاویر بیشتر برروی ادامه مطلب کلیک فرمائید


دانشکده پرستاری شهرستان مغان (گرمی) منبع : دانشکده پرستاری شهرستان مغان (گرمی)
برچسب ها : بسیجی ,پرستاری ,گرمی ,شهرستان ,دانشکده ,دانشجوی ,دانشکده پرستاری ,بسیجی بودن ,پرستاری شهرستان ,شهرستان گرمی ,شبکه بهداشت